Kaip pirkti

     Kaip pirkti
     Prekių galerijoje visos prekės išdėstytos pagal kategorijas ir paveikslo tematikas. 
Pasirinkę prekę ir paspaudę ant jos, Jūs galite matyti jos detalesnį aprašymą, dydį ir kainą eurais (su PVM). Dauguma paveikslų parduodamį su rėmu, tai įeina į kainą, t.y. atskirai už standartinį nurodytą rėmelį mokėti nereikia. Rėmelių pavyzdžius Jūs galite pamatyti atidarę kiekvieną paveikslą detaliau.
     Atkreipkite dėmesį į tai, kad yra paveikslų tokio pat (vienodo) dydžio, bet skiriasi jų kaina. Šis skirtumas priklauso nuo to, su kokiu rėmeliu parduodamas paveikslas. Todėl Jums siūloma atidžiai perskaityti pasirinktos reprodukcijos aprašymą ir teisingai užsakyti.
      
Paspaudę mygtuką dešiniau nuo paveikslo, Jūs galite pamatyti rėmelių pavyzdžius. Pasirinktas rėmas bus užsifiksuos prekių krepšelyje, kartu su pasirinktu paveikslu poto kai paspausite mygtuką "Į krepšelį".
Prie kai kurių paveikslų nėra galimybės pasirinkti rėmo automatiškai, dėl to prašome pasirinkti rėmą komentaruose, pildant prekių krepšelio informaciją.

     Apmokėtą prekę pristatoma 2-3 d.d. bėgyje. Jeigu užsakymo metu sandėlyje nėra tam tikros prekės, pardavėjas palieka sau teisę pristatyti prekę vėliau, t.y. apie 3-4 savaitės nuo apmokėjimo dienos, prieš tai informavus pirkėją.

Pristatymo kaina 4-5 €  visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą) už vieną reprodukciją iki 5 kg svorio. Jei vienos prekės svoris viršija 5 kg, bus siunčiama papildoma informacija apie pristatymo kainą.

   
     Kontaktai
Elektroninės parduotuvės konsultanto darbo laikas nuo 9 – iki 17 val., (I-V)
Konsultanto mob.tel. +370 656 12122,  e-mail: uabviloga@gmail.com

​     UAB VILOGA  

Sandėlis/parduotuvė  Vilkpėdės g. 10 ( 20 korp.), Vilnius 

mob.tel. +370 699 90 607, tel./faks. (+370 5) 2151316

Darbo laikas nuo 9 – iki 17 val., (I-IV), nuo 9 – iki 1š val., (V)
Apie galimybę aplankyti mūsų sandėlį šeštadienį prašome tartis telefonu: +370 699 90 607

 

Rašyk
Skambink