Prekių grąžinimas arba keitimas

     Jei Jūsų nupirkta prekė dėl kažkokių priežasčių Jums netiko, Jus turite teisę per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti prekės arba pakeisti ją į kitą. Prekė turi būti nesugadinta ir jos išvaizda iš esmės nepasikeitusi, t.y. prekės ar jos pakuotės išvaizdai buvo padaryti tik tokie pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę. Pirkėjas šia teise turi naudotis atsakingai ir prekę grąžinti originalioje tvarkingoje pakuotėje. Prekės grąžinimo išlaidas (siuntimą) turi padengti Pirkėjas.
     Grąžinti arba pakeisti prekė galima atvykus į mūsų parduotuvėje/sandėlyje Vilniuje, adresu Vilkpėdės g. 10 ( 20 korp.), patariama prieš tai paskambinti +370 699 90 607 arba tel./faks. (+370 5) 2151316. 

     Atsiųstą prekę Pirkėjas įsipareigoja priimti pats. Prieš pasirašant už gautą prekę įsitikinkite, kad įpakavimas nebuvo pažeistas ar atidarytas. Jei vis dėl to įvyko akivaizdus prekės ar įpakavimo pažeidimas, Jūs turite teisę atsisakyti priimti šią prekę, įspėję apie tai kurjerį. Šiuo atveju prašome skubiai susisiekti su mūsų darbuotojais elektroninio pašto adresu uabviloga@gmail.com. Laiške būtina nurodyti vardą, pavardę, užsakymo Nr., prekės kodą bei pristatymo adresą ir prekės pažeidimo tipą. Taip pat galima skambinti internetinės parduotuvės konsultantui tel. +370 65612122

Rašyk
Skambink